Skip to content
Prilagodite postavke pristanka

Koristimo kolačiće kako bismo vam pomogli da se učinkovito krećete i izvodite određene funkcije. U nastavku ćete pronaći detaljne informacije o svim kolačićima u svakoj kategoriji pristanka.

Kolačići koji su kategorizirani kao "Neophodni" pohranjuju se u vašem pregledniku jer su neophodni za omogućavanje osnovnih funkcionalnosti stranice.... 

Uvijek aktivan

Potrebni kolačići presudni su za osnovne funkcije web stranice i web stranica bez njih neće raditi na predviđeni način.Ovi kolačići ne pohranjuju nikakve osobne podatke.

Funkcionalni kolačići pomažu u izvođenju određenih funkcionalnosti poput dijeljenja sadržaja web mjesta na platformama društvenih medija, prikupljanja povratnih informacija i ostalih značajki trećih strana.

Analitički kolačići koriste se za razumijevanje načina na koji posjetitelji komuniciraju s web stranicom. Ovi kolačići pomažu u pružanju podataka o metričkim podacima o broju posjetitelja, stopi napuštanja početne stranice, izvoru prometa itd.

Kolačići izvedbe koriste se za razumijevanje i analizu ključnih indeksa izvedbe web stranice što pomaže u pružanju boljeg korisničkog iskustva posjetiteljima.

Reklamni kolačići koriste se za prikazivanje posjetitelja s prilagođenim oglasima na temelju stranica koje su prije posjetili i za analizu učinkovitosti oglasne kampanje.

Sastanak upravljačkog odbora ECCC-a održan u Španjolskoj

Predstavnici NKS-a na sastanku

Na sastanku upravljačkog odbora #ECCC-a, koji se održava u Donostia – San Sebastiánu sudjeluju gospodin Hrvoje Puljiz, ravnatelj CARNET-a i član upravljačkog odbora ECCC-a i voditelj NCC-a Hrvatska, gospodin Marin Ante Pivčević, zamjenik člana upravljačkog odbora i gospodin Ivan Šabić, PhD, zamjenik ravnatelja CARNET-a.

Dnevni red, vođen od strane izvršnog direktora ECCC-a Luca Tagliaretti, obuhvatio je izvješća o trenutnim i nadolazećim pozivima, detaljne izvještaje radnih skupina i širu raspravu o strategiji zajedničkog sudjelovanja putem platforme Atlas. Poseban naglasak stavljen je na zajedničke napore usmjerene na poboljšanje angažmana zajednice u ekosustavu kibernetičke sigurnosti. Raspravljalo se i o amandmanima / strateškim odlukama koje se tiču financijskih pravila, Pravilnika o radnom vremenu i hibridnom radu te pravila o obrazovanju.

Tehničke rasprave obuhvaćale su suradnju kroz nekoliko radnih skupina, istražujući rezultate NCC-ova i istražujući područja kao što su upravljanje mrežom i suradnja s Ukrajinom. Istaknut je predstojeći European Cybersecurity Challenge 2024. u Torinu, koji organizira National Interuniversity Consortium for Informatics (CINI).

asdasduaszgdhu